Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zadzwoń i zamów: 44 711 15 10
Idosell security badge

Foteliki samochodowe

( ilość produktów: 26 )

Gdy na świecie pojawia się dziecko, rodzice muszą zmienić szereg swoich przyzwyczajeń. Nagle trzeba dbać również o nowego członka rodziny – oczywiście pamiętając o szeregu środków bezpieczeństwa. Jednym z nich jest odpowiednie przewożenie maluszka. Tutaj z pomocą przychodzimy my! W naszej ofercie znajdziesz foteliki samochodowe posiadające wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa. Foteliki zapewniają odpowiednie wsparcie i ochronę w przypadku nagłego hamowania, kolizji czy wypadku drogowego, nierzadko ratując zdrowie, a nawet życie. Warto poznać ich zalety i zasady prawidłowego użytkowania. Główną zaletą fotelików samochodowych jest zapewnienie dziecku ochrony przed urazami w trakcie podróży. Dzięki specjalnemu projektowi, foteliki posiadają wzmocnioną konstrukcję i odpowiednio wyprofilowane siedzisko, które chronią delikatne ciało dziecka w przypadku zderzenia. Sam sprawdź nasze propozycje!

Foteliki samochodowe Foppapedretti – gwarancja bezpiecznej jazdy

Foteliki samochodowe są projektowane z myślą o różnych grupach wiekowych i rozwojowych dzieci. Istnieją foteliki dla niemowląt, przedszkolaków i starszych dzieci. Ważne jest, aby wybrać fotelik odpowiedni dla wieku i wzrostu dziecka, aby zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Foteliki posiadają regulowane pasy i zagłówki, które można dostosować do potrzeb dziecka w miarę jego wzrostu. Na szczęście w Foppapedretti znajdziesz wszystkie niezbędne propozycje! Nasze foteliki samochodowe spełniają określone normy bezpieczeństwa, takie jak np. norma europejska ECE R44/04 lub nowsza i bardziej rygorystyczna norma i-Size (R129). Przeszłe badania i testy sprawdzają wytrzymałość, stabilność i ochronę fotelików podczas różnych scenariuszy wypadków drogowych. Wybierając fotelik spełniający te normy, masz pewność, że oferuje on wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Foteliki samochodowe, oprócz zapewnienia bezpieczeństwa, powinny również być wygodne dla dziecka. Wiele modeli posiada miękkie i wygodne poduszki, regulowane zagłówki i pasy, a także dodatkowe funkcje, takie jak regulacja kąta oparcia czy możliwość rozłożenia siedziska do pozycji leżącej. To wszystko sprawia, że podróż dziecka jest bardziej komfortowa i przyjemna. Do tego nowoczesne systemy mocowania i pasy bezpieczeństwa utrzymują dziecko na miejscu, minimalizując ryzyko odniesienia obrażeń. Możesz być pewien, że w Foppapedretti kwestie bezpieczeństwa, zwłaszcza bezpieczeństwa dziecka, traktujemy bardzo poważnie.

Foteliki samochodowe posiadające wszystkie atesty

Wielu rodziców obawia się, że foteliki samochodowe mogą być trudne w instalacji i użytkowaniu. Jednak foteliki dziecięce Foppapedretti zaprojektowane są w taki sposób, aby instalacja była łatwa i intuicyjna. Foteliki posiadają systemy mocowania, takie jak pasy samochodowe, bazę izofix czy pasy trzypunktowe, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Dodatkowo, wiele fotelików posiada systemy sygnalizujące prawidłowe zamocowanie, co ułatwia sprawdzenie poprawności instalacji. Warto podkreślić, że u nas znajdziesz naprawdę szeroki wybór fotelików. Wszystko po to, aby każdy rodzic mógł znaleźć propozycję najbardziej odpowiadającą jego potrzebom – oraz potrzebom dziecka oczywiście!

Jazda z fotelikami samochodowymi jest bezpieczniejsza

Foteliki samochodowe są niezwykle istotnym elementem bezpieczeństwa podczas podróży z dzieckiem. Oferują one ochronę przed urazami, dostosowanie do wieku i wzrostu, spełnianie norm bezpieczeństwa, wygodę i komfort, a także łatwość w instalacji i użytkowaniu. Wybierając fotelik dla swojego dziecka, zwróć uwagę na zgodność z normami bezpieczeństwa, jakość wykonania oraz dostosowanie do wieku i wzrostu dziecka. Pamiętaj, że bezpieczeństwo Twojego dziecka na drodze jest niezwykle ważne, dlatego nie warto oszczędzać na foteliku samochodowym i inwestować w wysoką jakość oraz sprawdzone modele. Na szczęście teraz możesz liczyć na sprawdzone i cenione foteliki od Foppapedretti! Sprawdź także łóżeczka dziecięce, chodziki i bujaczki, krzesełka do karmienia, czy wózki dziecięce z naszej oferty!

pixel